AKTUALNOŚCI

Nasza wiedza, Twoje zdrowie! Zapraszamy do naszego centrum w Krakowie.

Wznowienie działalności TCR Habilitas

Szanowni Państwo, Drodzy Pacjenci !

 

Z radością informujemy, że od dnia 06.05.2020 r. wznawiamy działalność TCR Habilitas.

 

Z uwagi na zmianę w funkcjonowaniu gabinetu będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie w celu umówienia nowego terminu wizyty (przesunięcia terminu stałej wizyty).

 

Zgodnie z zaleceniami Krajowej Izby Fizjoterapeutów możliwe będzie przyjęcie Pacjentów, u których brak regularnej fizjoterapii mógłby doprowadzić do pogorszenia zdrowia. 

Musimy pamiętać, że dalej jesteśmy w stanie epidemii i musimy zadbać o  bezpieczeństwo dla nas wszystkich - zarówno pacjentów jak i pracowników. 

Chcielibyśmy zapewnić Państwa, że wszystkie wizyty stacjonarne prowadzone będą z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa koniecznych w stanie epidemii m.in.:

1) Kwalifikacja Pacjentów do ewentualnych wizyt stacjonarnych odbędzie się na podstawie rozmowy telefonicznej, podczas której upewnimy się, że nie mają Państwo żadnej infekcji i nie mieli Państwo kontaktu z osobą zainfekowaną koronawirusem SARS CoV-2.


2) W przychodni Pacjenci przyjmowani będą tylko w dwóch gabinetach. Wizyty będą umawiane na różne godziny, w taki sposób, aby nie doprowadzać do gromadzenia się pacjentów w poczekalni.


3) Po wejściu do przychodni obowiązuje dezynfekcja rąk oraz noszenie maseczek przez cały czas wizyty w naszym Centrum.


4) Przed odbyciem wizyty każdy Pacjent zostanie poproszony o wypełnienie ankiety epidemiologicznej oraz wyrażanie zgody na pomiar temperatury.
Bardzo prosimy o pozostanie w domu wszystkich, którzy wykazują objawy infekcji lub miały bezpośredni kontakt z osobą, u której można podejrzewać zakażenie koronawirusem SARS CoV-2.


5) Fizjoterapeuci oraz osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie ankiety i zmierzenie temperatury będą wyposażeni w podstawowe środki ochrony osobistej.


6) Przerwy między wizytami będą wydłużone z uwagi na dezynfekcję powierzchni po wizycie.

 

W naszym Centrum oraz na stronie internetowej znajdziecie Państwo dokładny opis procedur stworzonych zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Krajowej Izby Fizjoterapeutów dotyczących zaleceń odbywania wizyt fizjoterapeutycznych. Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa prosimy o zapoznanie się ze stworzonymi procedurami, a w sytuacji pytań zapraszamy do uprzedniego kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Telefon kontaktowy: +48 608 555 767

Mail: biuro@habilitaskrakow.pl

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w tym trudnym czasie i zrobimy wszystko, aby nikt potrzebujący nie pozostał bez opieki. Jesteśmy przekonani, że zachowując zasady bezpieczeństwa będziemy mogli Państwu pomóc najlepiej jak potrafimy. 

 

ZAPRASZAMY,
Zespół TCR Habilitas

ZOBACZ POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI: